Księga gości

Dodaj wpis

Dodał: Zwierzak

Serdecznie dziękuję za przemiłe słowa. Razem z Joanną cieszymy się, że nasze występy na Ocean Majesty przypadły Państwu do gustu. Pozdrawiamy gorąco!!! Do zobaczenia :)

Dodał: Katarzyna Szymczak

Panie Rafale, Pani Joanno, do tej pory jestem pod wrażeniem Państwa koncertów na statku Ocean Majestic. Nie jestem na tyle muzykalna, aby ocenić Państwa merytoryczność muzyczną, ale w moim przekonaniu była ona wyjątkowa pod każdym względem. Państwa następcy.... muzycznie chyba OK.Prezencja...bardzo tragiczna. Trzymajcie dalej taką formę nie tyko muzyczną, ale dbajcie o wizerunek sceniczny. Następcom tego brakowało.Pani Joanno,jest pani utalentowaną i piękną kobietą. Panie Rafale jest Pan utalentowanym., fajnym facetem i wspaniałym ojcem. Mogę uspokoić Matkę Pana syna, bo zaobserwowałam to na wycieczkach fakutatywnych.Serdecznie dziękuję za doznania muzyczne i życzę Państwu wszystkiego najlepszego w każdej dziedzinie życia. Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś w świecie. Katarzyna i Grzegorz Szymczakowie z Lublina .

Dodał: Joanna i Cezary

Mielismy przyjemnosc plynac statkiem Ocean Majesty i sluchac Rafala. Przepiekna gra i wokal. Wspaniala barwa glosu i wogole sympatyczny człowiek. Stworzyli bardzo mily duet z Janna Wojnowska. Bylo cudownie:)

Dodał: Roman

Rafał, dzięki za bluesa na statku, teraz mamy kolejny powód, aby zajechać latem do Torunia - pod "Szwejka" Pozdro

Dodał: łukasz

świetny artysta!! plecam!!!!

Dodał: Piotr Kyc

Miało być tylko jedno piwo w ogródku a skończyło sioę na ....itd. Przy takiej muzyce przyjemniej się "wciąga" Toruń.. Dziękuje.

Dodał: Rafal G.

Dzięki za umilenie wieczoru u "sowy"!super klimaty

Dodał: Impreza zamknięta

Koleś miał zagrać "do kotleta", a zrobił taki show, że szczęka spada. Wielki szacunek!

Dodał: Magdalena

Poczułam się trochę jak w Dublińskim pubie, dzięki za świetną muzę na żywo, oby więcej takich artystów!