Księga gości

Dodaj wpis

Dodał: Dorota / Mysza

Cieszę się, że mieliśmy okazję spotkać się w "Gra Muzyka". Twoja gra na gitarze, głos i pozytywne nastawienie, tworzyły niepowtarzalny klimat. Trzymam kciuki za Twój nowy rozdział w muzycznym show oraz inne projekty. Uściski

Dodał: Krzysztof

Kolejny świetny występ! Dziękuję za profesjonalne podejście do koncertu, zaangażowanie i wspaniałą atmosferę jaka powstała. Trzymam kciuki za dalsze kroki w karierze i miejmy nadzieję: do zobaczenia czy raczej usłyszenia!

Dodał: Jagoda

Jesteś mistrzem )) mam nadzieję że Cię jeszcze kiedyś usłyszę

Dodał: Gosia

Rewelacyjny koncert w eljaaz 29.06!!!!! Zawitalismy tu po ponad 10latach i trafiliśmy na koncert Zwierzaka niezapomniane przeżycie...

Dodał: KWR

Cudowny koncert w Eljazz. Dziękuję :)

Dodał: Zwierzak

Serdecznie dziękuję za przemiłe słowa. Razem z Joanną cieszymy się, że nasze występy na Ocean Majesty przypadły Państwu do gustu. Pozdrawiamy gorąco!!! Do zobaczenia :)

Dodał: Katarzyna Szymczak

Panie Rafale, Pani Joanno, do tej pory jestem pod wrażeniem Państwa koncertów na statku Ocean Majestic. Nie jestem na tyle muzykalna, aby ocenić Państwa merytoryczność muzyczną, ale w moim przekonaniu była ona wyjątkowa pod każdym względem. Państwa następcy.... muzycznie chyba OK.Prezencja...bardzo tragiczna. Trzymajcie dalej taką formę nie tyko muzyczną, ale dbajcie o wizerunek sceniczny. Następcom tego brakowało.Pani Joanno,jest pani utalentowaną i piękną kobietą. Panie Rafale jest Pan utalentowanym., fajnym facetem i wspaniałym ojcem. Mogę uspokoić Matkę Pana syna, bo zaobserwowałam to na wycieczkach fakutatywnych.Serdecznie dziękuję za doznania muzyczne i życzę Państwu wszystkiego najlepszego w każdej dziedzinie życia. Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś w świecie. Katarzyna i Grzegorz Szymczakowie z Lublina .

Dodał: Joanna i Cezary

Mielismy przyjemnosc plynac statkiem Ocean Majesty i sluchac Rafala. Przepiekna gra i wokal. Wspaniala barwa glosu i wogole sympatyczny człowiek. Stworzyli bardzo mily duet z Janna Wojnowska. Bylo cudownie:)

Dodał: Roman

Rafał, dzięki za bluesa na statku, teraz mamy kolejny powód, aby zajechać latem do Torunia - pod "Szwejka" Pozdro